betontks.cz » Novinky
Jazyky
Přepnout do českého jazyka Switch to english language

NOVINKY

 

Vážení čtenáři,Beton TKS, mimořádné číslo 2019

je nám ctí představit Vám čtvrté mimořádné číslo časopisu Beton TKS, které jsme nazvali BETON – historie, současnost, budoucnost. Naším cílem je ukázat široké možnosti, které beton nabízí, a to jak konstrukční, tak i architektonické.

 

Více o mimořádném čísle v Archivu.

 

ŠKOLENÍ ČBS

Společně s Českou betonářskou společností Vás zveme na 4. běh školení VBK (Vodonepropustné betonové konstrukce) TP 04, které proběhne 30. ledna 2019 v prostorách Masarykovy koleje v Praze 6.
Více informací na e-mailu vich(at)cbsbeton.eu.

 

BETONÁŘSKÉ DNY 2018

ČBS logoSpolečně s Českou betonářskou společností Vás zveme na 25. Betonářské dny, které proběhnou 21. a 22. listopadu v prostorách hotelu Artemis v Praze.
Více informací zde.

 

Školení TECHBET1 a TECHBET2

Společně s Českou betonářskou společností zveme na školení Technologie betonu 1 (Základy moderní technologie betonu) a Technologie betonu 2 (Složky a složení betonu + zkoušení betonu s ukázkami v laboratoři), která se budou konat 15. a 16. května v Kloknerově ústavu ČVUT v Praze. Pozvánky na školení si můžete prohlédnout zde.

 

BETON TKS číslo 2/2017

vzhledem k tomu, že číslo 2/2017 s podtitulem Technologie je již zcela vyprodáno, rozhodli jsme se zcela mimořádně zpřístupnit plnou verzi celého čísla v archivu již nyní (standardně tak činíme až po 18 měsících).

Velice si vážíme vašeho zájmu

redakce Beton TKS

 

DISTRIBUCE PÁTÉHO ČÍSLA

Vážení čtenáři,

potvrzujeme, že řádně vytištěné a svázané číslo 5/2017 s podtitulem Pozemní stavby bylo v České republice i na Slovensku rozesláno ve středu 1. listopadu. Ještě jednou se omlouváme za zpoždění v distribuci. Děláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nám zachováte přízeň,

Vaše redakce

 

ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ PRO STUDENTY A STAVEBNÍ INŽENÝRY DO 30 LET

Zvýhodněná cena za roční předplatné (šest čísel) pro studenty a stavební inženýry do 30 let je 270 Kč včetně balného a distribuce. Podmínkou je přiložit k objednávce doklad o studiu, např. kopii studentské karty ISIC, nebo datum narození.
 

ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL

V elektronickém archivu, zde na stránkách, najdete většinu starších čísel ke stažení ve formátu pdf.